MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 11402600
nr 1140 2600
Byrå
1800-talets första hälft, längd: 110 cm, djup: 55 cm, höjd: 88 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.500 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 30 oktober 2017
kl 19:02:27
1.000 kr
1.100 kr
1.400 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.700 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.600 kr (Budbetjänt)
2.800 kr
Byrå
Kondition: slitage
nr 1140 2600
Byrå
Kondition: slitage
| Utrop: | 1.500 kr |
| Såld: | 3.000 kr |
måndag 30 oktober 2017 |